Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost MINISTERSTVO OBRANY nabízí tato volná místa

ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA

ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA - PP na dobu určitou (zástup za MD a RD) - Požadujeme: SZŠ, obor zdravotní laborant/-ka, odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotního laboranta (dle zákona č. 96/2004 Sb., § 9) - Nabízíme: mzda 14220 - 21390 Kč (podle ...

MINISTERSTVO OBRANY Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

1

Podnikový finanční analytik

Náplň práce: - tvorba reportingů o hospodaření podřízených právnických osob (státní podniky a příspěvkové organizace) - zpracování ekonomických a finančních modelů - zpracování ekonomických podkladů nezbytných pro rozhodování managementu resortu - ...

Ministerstvo obrany Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

2
Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti MINISTERSTVO OBRANY