investiční referent oddělení investic

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské magisterské vzdělání ve stavebním studijním oboru;
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost;
- znalost stavebního zákona a zákona o zadávání veřejných zakázek;
- znalost zákona o registru smluv;
- trestní bezúhonnost;
- zdravotní způsobilost;
- schopnost rychlého a věcného rozhodování;
- flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota sebevzdělávání;
- řidičské oprávnění sk. "B" výhodou.

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou s možností následné změny na dobu neurčitou;
- platová třída 11;
- místo výkonu práce Hradební 772/12, 110 00 Praha 1;
- 25 dnů dovolené + 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů;
- příspěvek na stravování;
- benefity podle Kolektivní smlouvy;
- vzdělávací kurzy a školení;
- příspěvky FKSP;
- pružnou pracovní dobu;
- výše základního platu bude stanovena po předložení dosavadní praxe a následném vytvoření
zápočtu praxe.

Popis pracovních činností:

- koordinace přípravy a realizace investic, zpracování investičních záměrů, koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řešení rozporů a zpracovávání odborných technických posudků, organizace vypořádání majetkoprávních vztahů;
- zajišťuje a zodpovídá za přípravu a realizaci přidělených stavebních akcí zařazených do programového financování resortu MO (dále jen stavebních investičních akcí), včetně návrhů způsobů financování, projektové přípravy, návrhů řešení majetkoprávních vztahů a technicko - ekonomických požadavků, zpracovávání propočtů a plánů nákladů na přípravné průzkum