Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.

rozpočtář - příprava staveb

Odeslat

Pracovní náplň
Zasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz
Požadavky: dobré komunikační a obchodní schopnosti, pracovní nasazení, časová flexibilita, uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, pečlivost, znalost cizího jazyka výhodou - zejména NJ, praxe na podobné pozici výhodou
Náplň práce: rozpočtování a příprava stavebních zakázek (především podlahy, dveře), zpracování cenových nabídek, zpracování dat, komunikace s oddělením nákupu a zákazníky
Nabízíme:stravenky, zaměstnanecké slevy
Volné místo rozpočtář - příprava staveb pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář - příprava staveb

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
Ulice: Chebská 506
Město: Plzeň
PSČ: 322 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Hvízdalová
E-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.