C/C++ Embedded developer

Náš klient vyvíjí v Plzni systém nadřazeného řízení, který integruje všechny technologie nasazené v kolejovém vozidle. V týmu zkušených vývojářů se tak budeš podílet na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech v rámci kolejových vozidel a zapojíš se do celého procesu – od fáze návrhu, přes samotný vývoj, až po ověření funkčnosti na testovacích tratích.

Pracovní náplň

- Podílet se na vývoji řídících systémů (C/C++)
- Testovat vyvinutý software v laboratoři i na vozidle
- Implementovat komunikační protokoly na různých fyzických rozhraních (Ethernet, CAN, WTB)
- Občas tě nemine ani psaní dokumentace a prostudování potřebných norem a směrnic
- Budeš mít také možnost vycestovat v rámci projektů i do zahraničí

Požadujeme

- Elektrotechnické vzdělání
- Zkušenosti s programováním embedded systémů
- Orientuješ v OS Linux, stačí Ti uživatelská znalost
- Máš zkušenost se síťovými technologiemi (Ethernet, CAN)
- Domluvíš se anglicky
- Zájem o HW a kolejová vozidla výhodou

Nabízíme

Pracovní doba je 7,5h denně, budeš mít 5 týdnů dovolené a 2 sick days k tomu
- Home-office vnímáme jako standardní nástroj, zejména ze začátku ale počítej s officem
- Stravenky a příspěvek na volnočasové aktivity pravidelně nabíjíme na jednu kartu
- Příspěvek na multisportku a penzijní připojištění je u nás samozřejmostí
- Rádi podpoříme tvůj profesní i osobnostní růst a pomůžeme ti rozvíjet tvůj talent
- Jsme otevřeni novým a chytrým nápadům i přístupům, nemusíš se tedy bát, že bychom ti nedali prostor se vyjádřit
- Cizí jazyky u nás budeš potřebovat, jazykové vzdělávání ti proto umožníme v pracovní době
- Zajistíme ti neomezený přísun kofeinu během dne
- Není škoda jako škoda, i tak si můžete pořídit škodovku s parádní slevou
- Od o2 můžeš využít zvýhodněné tarify pro sebe a svou rodinu