Molins, s.r.o.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce
- finanční a výrobní účetnictví, kontrola a vedení účetnictví dle české legislativy
- měsíční závěrkové operace, podíl na měsíčním reportingu pro vedení společnosti
- zpracování podkladů pro kontrolní orgány, komunikace s auditory, daňovým poradcem a finančními úřady
- zpracování roční účetní závěrky, Přílohy a Zprávy o vztazích
- zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní, sestavování daňových přiznání
- statistické výkazy
- podílet se na účtování dokladů, investičního majetku, banky, pokladny, faktur

Požadujeme
- SŠ, VŠ- ekonomického směru,
- praxe na obdobné pozici (u výrobní společnosti velkou výhodou, ale není podmínkou),
- základní znalost AJ,
- znalost účetnictví a daňové legislativy ČR
- znalost IFRS výhodou
- dobrá znalost MS Excel podmínkou
- analytické myšlení, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Platové ohodnocení: Hlavní účetní - 40-45tis, dle praxe
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Molins, s.r.o.
Ulice: Korandova 2883
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Radka Lišková
E-mail: Mgr. Radka Lišková
Telefon: +420 378 080 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Molins, s.r.o.