finanční ředitel/ka

Pracovní místo ( finanční ředitel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci na pozici finanční ředitel v české velkoobchodní firmě. Pokud se chcete stát součástí kolektivu neustále se rozvíjející společnosti, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Požadujeme:
VŠ ekonomická
Praxe s vedením účetnictví ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Management
Personalistika, lidské zdroje
Bankovnictví a pojišťovnictví