Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Odborný pracovník/pracovnice - Oddělení faktorů prostředí, pracoviště Plzeň

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
Měření fyzikálních faktorů (hluk, osvětlení, mikroklimatické podmínky), prašnosti a chemických škodlivin na pracovištích a v komunálním prostředí, včetně přípravy a výběru měřicích míst. Zpracování výsledků měření, protokolů z měření, interpretace výsledků naměřených hodnot. Provádění odborných prací spojených s měřením, provádění měření i mimo pracovní dobu (včetně noční doby). Vedení evidence objednávek.
Požadujeme:
Vzdělání SŠ technického zaměření VŠ výhodou, praxe v laboratoři výhodou (zkušenosti s analýzami, měření na laboratorních přístrojích), dobrá znalost práce na PC, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, ŘP skupiny B.
Nabízíme:
smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením, možnost dalšího vzdělávání, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
Volné místo odborný pracovník/pracovnice - oddělení faktorů prostředí, pracoviště plzeň pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborný pracovník/pracovnice - Oddělení faktorů prostředí, pracoviště Plzeň

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Ulice: 17. listopadu 1926
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Stupka
E-mail: Pavel.stupka@zuusti.cz
Telefon: +420 724 038 099

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem