Charitní sociální podnik s.r.o.

Koordinátor prací v zahradnictví a lesnictví

Odeslat

Pracovní náplň
Výběrové řízení proběhne dne 21. 9.2018 v 9:00 v zasedací místnosti č. 245, Plzeň, Kaplířova 7.
Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
požadavky: ŘP B
náplň práce: koordinace zaměstnanců na svěřeném úkolu
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, hrazené obědy
Volné místo koordinátor prací v zahradnictví a lesnictví pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Koordinátor prací v zahradnictví a lesnictví

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Charitní sociální podnik s.r.o.
Ulice: Na Hradčanech 67
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Viktor Drlík
E-mail: viktor.drlik@tiscali.cz
Telefon: +420 608 971 372

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Charitní sociální podnik s.r.o.