rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb

Pracovní místo ( rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopisy zasílat předem na e-mail: didstavatseznam.cz
SŠ vzděl.stavebního směru, praxe výhodou, znalost práce na PC (Excel, Word), znalost programu KROS.
Volné místo rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Ekonom(ka) - účetní Ekonom(ka) - účetní - vzdělání středoškolské ekonomického směru. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.6.2018, prac. doba jednosměnná. Plat od 19.730,-- - ...
Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště,Kaplice,Pohorská 86 Kaplice, Inzerováno před 3 dny

EKONOM - ROZPOČTÁŘ EKONOM - ROZPOČTÁŘ - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské, možno i absolvent. Vhodné i pro OZP. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup 1.7.2018. ...
Dům dětí a mládeže, Český Krumlov, Linecká 67 Český Krumlov, Inzerováno před 3 dny

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ - ŽEBRÁK Máte zkušenosti z nákupu a zájem podílet se na zajímavých nových projektech? Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici projektového nákupčího.
Grafton Recruitment s.r.o. Žebrák, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny