DIDSTAV družstvo

rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb

Odeslat

Pracovní náplň
Životopisy zasílat předem na e-mail: didstav@seznam.cz
SŠ vzděl.stavebního směru, praxe výhodou, znalost práce na PC (Excel, Word), znalost programu KROS.
Volné místo rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář-ka a přípravář-ka staveb

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DIDSTAV družstvo
Ulice: Malostranská 135
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Viktor Didyk
E-mail: Viktor Didyk
Telefon: +420 774 858 910

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DIDSTAV družstvo