MANAVI, s.r.o.

Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
Místa výkonu práce:
- U Staré hospody 1a, Plzeň
- Špičák 94, Železná Ruda
Pouze pro uchazeče s certifikátem na masáže z Thajska a nebo Filipín.
Volné místo masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MANAVI, s.r.o.
Ulice: U Staré hospody 314
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Menclová
E-mail: Ivana Menclová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MANAVI, s.r.o.