Molins, s.r.o.

Financial controller

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce
- zodpovědnost za finanční controling napříč výrobní společností
- podíl na měsíčním reportingu
- spolupráce při tvorbě forecastů a budgetu
- sledování cash flow

Požadujeme
- VŠ - ekonomického směru,
- praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti velkou výhodou
- vhodné i pro absolventy
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- dobrá znalost MS Excel podmínkou
- analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Platové ohodnocení: Finanční kontrolor - 35-40tis , dle praxe
Volné místo financial controller pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Financial controller

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Farmacie a zdravotnictví, Personalistika, lidské zdroje, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Molins, s.r.o.
Ulice: Korandova 2883
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Radka Lišková
E-mail: Mgr. Radka Lišková
Telefon: +420 378 080 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Molins, s.r.o.