TEMPO TRAINING & CONSULTING s.r.o.

Náborový specialista/ HR koordinátor

Odeslat

Pracovní náplň
Životopis prosíme předem na e-mail: piechaczkova@tempo.cz

Jsi akční?
Chceš se naučit spoustu nových věcí?
Stereotyp bereš jako nudu?

Pokud jsi odpověděl 3x ANO, pak jsi ten správný člověk, kterého hledáme!

Co bude Tvým denním chlebem?
o Realizace svěřené zakázky od A do Z
o Komunikace s klientem
o Nábor nových zaměstnanců, péče o stávající zaměstnance
o Organizace zdravotních prohlídek, hromadných nástupů
o Příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy
o Administrativa
o Cestování v rámci zakázek dle požadavků klienta
o Práce v terénu

Jaký bys měl být?
o Akční, energický a maximálně flexibilní
o Schopný pracovat samostatně, ale zároveň umět fungovat v týmu
o Ochotný učit se nové věci a vymýšlet nové funkční postupy a procesy
o Proaktivní
o Stresuodolný
o Pozitivně naladěný
o Přirozeně autoritativní
o Řidič skupiny B
o Alespoň středoškolsky vzdělaný

Plusové body?
o Polština alespoň na základní komunikační úrovni
o Znalost zákoníku práce

Co nabízíme?
o Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
o Komfortní fix + motivační flexi složku mzdy
o Možnost pracovat v HR i bez zkušeností
o Práci v malém kolektivu velké společnosti
o Flexibilní pracovní dobu
o Notebook a mobilní telefon samozřejmostí

Místo výkonu práce: Plzeň (Skvrňanská ulice) a blízké okolí
Volné místo náborový specialista/ hr koordinátor pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Náborový specialista/ HR koordinátor

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: TEMPO TRAINING & CONSULTING s.r.o.
Ulice: 1
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Piechaczková
E-mail: Kateřina Piechaczková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.