KS-Europe s.r.o.

Operátor zpracování zboží

Odeslat

Pracovní náplň
Popis pracovní činnosti:

Pracovník na pozici Operátora vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, menší elektronikou, atd., případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám.

Hlavní činnosti tedy jsou:
• rozbalování zásilek a třídění zboží
• kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
• skenování kódů, tisk etiket
• odstraňování drobných závad
• ruční žehlení

Přepoklady pro výkon práce:
• schopnost naučit se cca. 60 německý slov (barvy, oblečení)
• dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje
• spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
• pečlivost, zodpovědnost, loajalita
Volné místo operátor zpracování zboží pro lokalitu Plzeň.

Požadavky
Němčina Pasivní - schopnost naučit se cca 70 slovíček (druhy barev a oblečení)

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor zpracování zboží

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KS-Europe s.r.o.
Ulice: Chebská 79
Město: Plzeň
PSČ: 322 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Alena Balíková
E-mail: Mgr. Alena Balíková
Telefon: +420 377 350 540

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KS-Europe s.r.o.