Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kovář

Pracovní místo ( Kovář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SOU výuční list v oboru strojní kovář, praxe vítána,
Výhodou: praxe s obsluhou jeřábu, platný jeřábnický a vazačský průkaz, znalost čtení technické dokumentace
Popis práce: kovářské práce, kování volných výkovků
Nabízíme:- zázemí tradiční strojírenské firmy
- mzdu min.160 Kč/hod.
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zubní lékař Zájemci hlaste se na tel.č. 775369874 nebo e-mail:jana.kouklova@seznam.cz. Adresa pro osobní jednání: Kovářská, Nám. J.Švermy 418 Volné místo zubní lékař pro lokalitu Lubenec.
MUDr.Jana Kouklová Lubenec, Inzerováno před 3 dny

Odborní referenti Pozice: odborní referenti Pracovní pozice je vhodná pro absolventy SŠ do 25ti let věku a VŠ do 30ti let věku. Komplexní zajišťování spisové služby, elektronicky a zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek a ...
Axial Personnel Agency, s.r.o. Příbram, Inzerováno před 3 dny

stavbyvedoucí Jedná se o CHODOV u DOMAŽLIC v Plzeňském kraji! Požadavky: praxe. Místo výkonu práce: okres Domažlice. Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Chodov.
Ing. Oldřich Kovařík Chodov, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit