INSIDE SALES | AŽ 60 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s podporou prodeje ideálně z výrobní/vývojové společnosti? Mám zde krásnou pozici v INSIDE SALES s motivujícím finančním ohodnocením. Budete odpovědný/á za podporu prodeje pro stávající zákazníky i potenciální zájemce v prostředí B2B.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky, navazování a udržování vztahů
- Pomoc a podpora při získávání nových zákazníků
- Tvorba cenových nabídek
- Účast v zadávacím řízení ve spolupráci s inženýrským oddělením
- Pravidelný kontakt s obchodními zástupci
- Zjišťování potřeb zákazníků, konzultace, návrh řešení a jeho prezentace zákazníkovi
- Denní činnost v interních systémech ERP/CRM
- Týdenní, měsíční, roční reporty, prognózy a plánování hrubého zisku
- Reporting

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ obchodního nebo technického zaměření (oblast elektro výhodou)
- Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti Inside Sales (obchodní referent, asistent,..)
- AJ na úrovni B2
- Chuť dosahovat výsledky
- Schopnost vyjednávání, asertivita

Nabízíme

- Dovolená 5 týdnů
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Kafetérie
- Možnost home office
- Příspěvek na dovolenou
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravování 55%
- Flexipassy v hodnotě 800 Kč/měsíc