KOORDINÁTOR ZAKÁZEK | MOŽNOST PRÁCE FULL REMOTE

Pracovní náplň

Máte rádi vše pod kontrolou, rádi koordinujete a organizujete? Nestačí Vám věnovat se jen administrativě, ale chcete i komunikovat, ať už se zákazníky nebo interně s kolegy z různých oddělení? A rádi komunikujete anglicky?

Hledáme PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA PRO OBLAST ZAKÁZEK. Vaším úkolem bude koordinace celého procesu objednávky od jejího přijetí až po interní schválení a obdržení platby.
V celém procesu budete hlavní komunikační jednotkou pro zákazníky, ale i plánovací oddělení, výrobu, obchodní i finanční oddělení.

Náplň práce:
- Zpracování objednávek
- Kontrola potřebných informací pro zadání zakázky
- Potvrzení přijetí zákazníkovi
- Shromáždění potřebných dokumentů k zakázce
- Předání zakázky plánovacímu oddělení

- I po předání sledujete zálohové platby, nákupní objednávky a zpracováváte případné požadavky na změny přicházející od zákazníka.
- Dbáte na to, aby byly zákazníkům včas zasílány faktury a zodpovídáte za platby objednávek.
- Vaším hlavním cílem bude spokojený zákazník, včasné zpracování objednávek a transparentní komunikace se zákazníkem i všemi dalšími zúčastněnými stranami.
- V rámci finančních procesů budete kontrolovat platební podmínky, inco podmínky, číslo PO atd.

- PRACOVAT MŮŽETE Z KANCELÁŘE V BRNĚ NEBO PLNĚ NA DÁLKU, POPŘ. HYBRIDNĚ

Požadujeme

- bc. nebo profesní zkušenost v oblasti financí/ekonomie/obchodu/komunikace
- AJ na pokročilé úrovni (každodenní komunikace slovem i písmem s kolegy ze zahraničí)
- Znalost finančních procesů výhodou (Zadávání faktur do systému, zpracování plateb,..)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti, orientace na zákazníka
- Zkušenost s AX (nebo jiným ERP systémem) výhodou

Nabízíme

- 2 dny dovolené navíc
- 5 sick days
- 13. mzda
- home office
- možnost práce FULL REMOTE
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- jazyková školení
- penzijní připojištění