PROCESS ENGINEER

Pracovní náplň

Jsi zkušený procesní inženýr ve strojírenství? Máš chuť být součástí fungujícího týmu a podílet se na transferu nového projektu?

Náplň práce:
- Zlepšování technologie a procesů ve výrobě, návrh nových technologických postupů
- Zodpovědnost za nastavování procesů pro nově navržená zařízení
- Kontrola funkčnosti nastavených změn
- Tvorba technologického zázemí pro výrobu
- Posouzení vyrobitelnosti
- Optimalizace výroby ve spolupráci s konstrukcí
- Spolupráce s dalšími odděleními (Nákup, konstrukce, kvalita)
- Řešení neshod a složitých situací ve výrobním procesu
- Poskytování informací pro výrobu

Požadujeme

- VŠ technického směru (strojního nebo elektro zaměření výhodou)
- Znalost technické dokumentace
- Znalost lean systémů, zkušenost s jejich aplikací
- Znalost CAD systémů
- AJ pro písemnou i ústní komunikaci
- Analytický typ se schopností se rozhodovat

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Stravenky
- Benefitní karta
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodněné telefonní tarify
- Firemní akce
- Kurzy, vzdělávání