SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | Brno

Pracovní náplň

Jsme více než 20 let dodavatelem kvalitních technologických zařízení z oblasti strojírenství. Chceme si držet spokojenost našich zákazníků a hledáme někoho, kdo bude odpovědný za správu jejich objednávek.

Přestože obchodujeme s technickým produktem, jsme čistě ženská parta a zakládáme si nejen na přívětivém kontaktu se zákazníkem, ale i příjemném prostředí v naší kanceláři. Rády ti se vším pomůžeme, aby se ti u nás líbilo a mohl/a jsi svoji práci dělat skvěle. Tak jestli tě baví administrativa, přidej se k nám do party. Těšíme se, až se potkáme v kanceláři, ale klidně i po práci u kávy.

V čem práce spočívá?
* Příjem objednávek zákazníků a jejich zadávání do systému
* Písemná komunikace s dodavateli
* Zadávání faktur do systému
* Administrativa spojená s dodáním zboží zákazníkovi
* Práce v programu POHODA

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* Schopnost práce na PC
* AJ na úrovni B1 (stačí úroveň pro emailovou komunikaci)
* Zkušenost práce v MS Office (Excel, Word)
* Zkušenost práce v systému POHODA (či obdobném systému) výhodou
* Zkušenost na administrativní pozici a s tvorbou objednávek vítána
* Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

*Firemní akce
*Možnost profesního růstu
*Mobilní telefon a notebook
*Stravenkový paušál
*Příspěvek na penzijní pojištění (1000 Kč/měs.)
*Flexibilní pracovní doba
*Možnost home office