RECRUITER s židlí v mezinárodním prostředí

Pracovní náplň

Udělej další krok a pojď z agentury pracovat do interního HR. Pokud tě baví vyhledávat informace ze všech možných i nemožných zdrojů, světem Recruitmentu proplouváš lehce jako rybka a víš, že Talent Acquisition není sprosté slovo, jsi náš člověk! Pojď pracovat k nám, máme tu pro tebe židli. Jsme mezinárodní firma, takže u nás uplatníš angličtinu a můžeš nám hledat talenty nejen z oblasti korporátu a engineeringu.

Co bude tvojí pracovní náplní:

* Budeš využívat sociální sítě a všechny jiné zdroje k nalezení a kontaktování správných profesionálů v rámci obsazovaných pozic.
* Budeš se zdokonalovat v nejmodernějších sourcingových technikách a aktivitách a své znalosti předávat kolegům.
* Účastnit se projektů a schůzek souvisejících s náborem a vyhledáváním kandidátů.
* Vést pohovory a dohlížet na celý náborový proces.
* Poskytovat EEO reporty a data.
* Komunikovat a spolupracovat s interním náborovým týmem a náborovými agenturami.

Požadujeme

* Máš alespoň 2 roky zkušeností z obdobné pozice.
*Jsi pozitivní a optimistický člověk a s lidmi umíš udržovat přátelské vztahy.
* Češtinu a angličtinu máš na komunikativní úrovni a je ti sympatické být v mezinárodním prostředí.
* Rád/a se bavíš s lidmi po telefonu, nebojíš se aktivně oslovit člověka.
* Baví tě vyhledávat informace na internetu a na sociálních sítích.
* Nechybí ti kreativita a rozumíš si s balíčkem Microsoft office.

Nabízíme

Příjemný kolektiv
Jazykové kurzy
Volný začátek a konec pracovní doby
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování