OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | 60 - 70 000 Kč

Pracovní náplň

Pro Společnost z oblasti námořní a letecké přepravy hledáme zkušeného obchodního zástupce pro oblast Moravy.

Vyznáte se v přepravě, obchod je Vaše vášeň a baví Vás akvizice nebo se ji chcete naučit? Tak to Vás chceme poznat! Chcete i Vy? Napište nám.

Náplň práce:
*aktivní získávání nových obchodním příležitostí
*péče o stávající portfolio zákazníků
*sledování konkurence a trhu
*spolupráce s ostatními odděleními v rámci realizace obchodu
*finanční řízení portfolia - analýzy, výsledky, reporting

Požadujeme

*Prokazatelná obchodní zkušenost s leteckou či námořní přepravou zboží
*Obchodní duch
*Výborná sebeprezentace
*Schopnost komunikace v AJ
*ŘP sk. B

Nabízíme

*Služební vůz i k osobnímu využití
*Stravenky – plně hrazené zaměstnavatelem
*Prodloužená dovolená – o 5 dnů
*Sick days
*Slevové programy pro zaměstnance
*Multisport karta
*Shell karta
*Vzdělávání – jazykové, profesní

Detaily nabídky OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | 60 - 70 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát