REALITNÍ MAKLÉŘ | Industriální budovy

Pracovní náplň

Hledání nájemců pro průmyslové portfolio v Brně a jeho okolí.

Tvým úkolem bude najít nájemce přímo nebo prostřednictvím spolupráce s různými realitními společnostmi či jinými organizacemi a zaručit tím snížení neobsazenosti nebo zahájení nového projektu.
Potřebuješ mít otevřené oči, vidět vhodné příležitosti, udržovat kontakty s realitními agenty a klienty. A umět vyjednávat a dobře reprezentovat.
Vše ostatní tě naučíme!

Požadujeme

* Zkušenost v oblasti stavebnictví/realit (ideálně na obdobné pozici)
* Obchodní dovednosti
* AJ na komunikativní úrovni
* VŠ v oboru ekonomie/obchod/stavebnictví výhodou
* Komunikační dovednosti a na výsledek zaměřený přístup
* Dobré vyjednávací schopnosti

Splňuješ výše popsané požadavky a zároveň jsi dynamický člověk se zájmem o oblast nemovitostí?

V tom případě je tohle příležitost právě pro Tebe!

Nabízíme

* Budete součástí stabilní uznávané společnosti
* Flexibilní pracovní doba
* Notebook, mobilní telefon
* Pravidelné firemní akce, 1x ročně

Detaily nabídky REALITNÍ MAKLÉŘ | Industriální budovy

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát