Obchodní zástupce | služební auto

Pracovní náplň

Máš v sobě obchodního ducha? Nebojíš se výzev a rád dáváš do práce většinu své energie?

V tom případě hledáme právě Tebe!!

Nabízíme skvělou příležitost pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u společnosti, která je jedničkou na českém trhu v poskytování softwarových řešení v oblasti právní problematiky. Budeš reprezentovat společnost s mezinárodním dosahem, nutností je profesionální vystupování na vysoké úrovni.

Náplň Tvojí práce bude:
* prodej produktu společnosti (špičkový právní systém/software)
* akvizice nových klientů
* péče o stávající klienty
* prezentace produktů a podpora jejich prodeje
* zpracování obchodních nabídek
* proškolení zákazníků

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání – zaměření na právní problematiku a státní samosprávu výhodou
* zkušenost s obdobnou pozicí obchodního zástupce
* obchodní uvažování a reprezentativní vystupování nutností
* vysoké pracovní nasazení
* efektivní organizace času, flexibilita
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

* stabilní zázemí mezinárodní společnosti
* zajímavé finanční ohodnocení (fixní a variabilní složka)
* 100% home office
* služební vůz i pro soukromé účely
* notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* možnost spolupráce na ŽL
* nástup je možný ihned popřípadě dohodou
* podpora vzdělávání, školení a odborného rozvoje

Detaily nabídky Obchodní zástupce | služební auto

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát