TECHNIK ELEKTRO | diagnostik | pouze ranní | nástupní bonus

Pracovní náplň

Baví Vás vyhledávání závad a jejich řešení? Vyznáte se v komponentech mobilů či počítačů a k tomu máte vzdělání v oboru elektro nebo IT?

Pokud ano, máme pro Vás nabídku:

Hledáme šikovného kandidáta na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA - DIAGNOSTIK!

Vaší náplní práce bude zejména:
- diagnostika základních desek přenosných zařízení
- testování těchto desek pomocí programů na počítačích
- opravy desek, řešení defektů
- vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav

Nástup: ihned nebo po dohodě a přímo do kmene společnosti
Pozice: Elektrotechnik, diagnostik
Lokalita: Brno Slatina
Pracovní doba: 6:30/7:00 - 15:15/15:45 (ranní směny)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadujeme

- vzdělání v oboru elektro nebo IT
- orientace v elektrotechnických schématech
- znalost práce na PC (Excel)
- znalost pájení výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nástup: ihned nebo po dohodě
Lokalita: CTPark Brno Slatina

Nabízíme

- zajímavá mzda odvíjející se od zkušeností a výkonu
- měsíční bonusy
- NÁBOROVÝ BONUS 10.000kč po ZD
- možnost získat dle zaučení bonus dalších 10.000kč

- dovolená 5 týdnů + sick day
- stravenkový paušál
- příspěvek na benefitní kartu
- narozeninové poukazy
- odborná školení a tréninky
- jazykové kurzy
- posilovna přímo v areálu + sportovní benefity
- pravidelné mimopracovní setkání a akce
- skvělý kolektiv
- možnost kariérního růstu

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !

Detaily nabídky TECHNIK ELEKTRO | diagnostik | pouze ranní | nástupní bonus

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát