STROJNÍ ZÁMEČNÍK | TURBINÁŘ | super mzda a benefity

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou práci v technickém směru? Rádi se neustále učíte a zlepšujete či čelíte výzvám?

Nabízíme Vám práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost u špičkové strojírenské společnosti!

Budete se věnovat především:
- kompletaci strojních součástí dle technologické dokumentace
- drobné zámečnické a ruční práce
- manipulaci s břemeny a nadrozměrnými dílci
- čtení výkresové dokumentace
- práci s uhlovou bruskou, ruční bruskou, strojírenskými pilníky, škrabkami a odjehlovacími sadami
- příprava dílců pro zkoušky
- kompletaci a příprava dílců expedici

Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Židenice (5 min. od centra Brna)
Směny: ranní (6-14) a odpolední (14-22)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadujeme

- SŠ vzdělání/ vyučení v technickém oboru
- znalost technické dokumentace
- znalost měřidel
- manuální zručnost
- praxi na obdobní pozici velkou výhodou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nástup: ihned nebo po dohodě
Pozice: Turbinář, Strojní zámečník
Lokalita: Brno Židenice

Nabízíme

- zajímavá mzda, možnost navýšení
- bonusy
- 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
- stravenky
- kafeterie v hodnotě 30 000kč/rok
- možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění
- multisport karta
a další benefity

- skvělý kolektiv
- odborné vzdělávaní

- zázemí silné společnosti!
- možnost profesního růstu!
a jiné

Detaily nabídky STROJNÍ ZÁMEČNÍK | TURBINÁŘ | super mzda a benefity

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát