Operátor skladu/logistiky | práce 3 dny v týdnu | Modřice

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou práci ve skladu, vyhovuje Vám lokalita CT Parku Modřice (15 minut z Úzké autobusem) a pracovat pouze 3 DNY V TÝDNU?
Pak hledáme právě Vás!

!! Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 12ti hodinové směny - pouze ranní směny !!

Vaší náplní práce bude:
* naskladňování a vyskladňování zboží, příprava materiálu
* vychystávání hotového zboží k expedici,
* práce s VZV, paletovým vozíkem
* práce s počítačem (evidence v SAP), práce s interním systémem

Nástup: ihned nebo po domluvě
Lokalita: CTPark Modřice
Pracovní doba: 6:00-18:00

Požadujeme

*zkušenost na obdobné skladnické pozici výhodou
*platné oprávnění na VZV výhodou
*samostatnost a spolehlivost
*pečlivost a pozornost pro detail
*schopnost pracovat na základě zadaných úkolů
*znalost práce na PC
*výpis z rejstříku trestů

Lokalita: CTPark Modřice, ulice Evropská

Nabízíme

* práce 3 dny v týdnu – do práce chodíte buď neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) // nebo // středa, čtvrtek, pátek (+ pracovní sobota 1x měsíčně)
* zajímavá mzda, možnost navýšení
* roční bonus
* různé příplatky v práci
* 5 týdnů dovolené
* dotace stravy/ stravenky
* čisté prostředí
* zázemí silné společnosti
* výborná dopravní dostupnost
* skvělý kolektiv

* možnost profesního růstu!

Detaily nabídky Operátor skladu/logistiky | práce 3 dny v týdnu | Modřice

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát