LOGISTIK JUNIOR | 30 000 Kč

Pracovní náplň

Chceš se stát expertem v oblasti logistiky, ale zatím nemáš moc zkušeností? Pozice LOGISTIC JUNIOR je skvělou bránou, která ti může zajistit slibný kariérní posun. Pokud tě zajímá cesta produktu směrem k zákazníkovi a zároveň se nechceš nudit, je tato pozice právě pro tebe!

Co budeš mít na starosti?
- zajišťování přepravy materiálu směrem ven z firmy
- komunikaci s výrobním oddělením
- komunikaci s dodavateli
- práci v systému SAP

Požadujeme

Co od tebe očekáváme:

- ŠŠ vzdělání
- pečlivost v rámci administrativních úkonů
- schopnost komunikace
- chuť se rozvíjet v oblasti logistiky
- znalost anglického jazyka výhodou
- předchozí pracovní zkušenost výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

Benefity:

- příspěvek na dojíždění
- jednosměnný provoz
- stravenky
- flexi passy
- příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea
- pravidelné firemní akce
- kvalitní zaškolení
- možnost profesního rozvoje v oblasti kvality
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Detaily nabídky LOGISTIK JUNIOR | 30 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát