Obchodně-technický konzultant | SW produkt

Pracovní náplň

Pro technologicky zaměřenou firmu pomáhající stavařům po celém světě aktuálně hledáme technického obchodního konzultanta, který bude propojovat požadavky zákazníků s produktovými manažery a vývojovým týmem firmy.

Jak si blíže pozici představit?

* prodejní podpora pro Česko a Slovensko
* podpora pro stávající zákazníky, zpracování jejich poptávek a požadavků, udržování dobrých vztahů
* jednání s potenciálními zákazníky, kteří projevili zájem o zkušební verzi programů
* předávání zpětné vazby od zákazníků týmu produktových inženýrů, kteří mají na starosti vylepšování produktů
* reprezentace společnosti na konferencích a veletrzích

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti u kandidátů hledáme?

* technicky orientované vzdělání, zaměření na stavebnictví/konstruktérskou činnost výhodou
* praxe na obchodní pozici/technický sales support apod.
* software produkty pro vás nejsou španělskou vesnicí
* domluvíte se anglicky, firma se pohybuje na mezinárodním trhu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 5 sick days
* jazykové vzdělávání
* možnost práce převážně z domu nebo kancelář v Brně