Procesní inženýr l Stamping

Pracovní náplň

Máš zkušenosti s procesy ve výrobní společnosti, komunikace v angličtině ti nedělá problém a orientuješ se v oblasti lisování kovů?

Hledáme právě tebe! Procesního inženýra pro výrobní závod automotive společnosti na Vyškovsku.

Tvojí náplní práce bude:
- Zavádění nových projektů / technologií do výroby
- Koordinaci náběhu výroby u nových projektů
- Spolupracovat s ostatními odděleními v rámci společnosti
- Koordinaci nastavení procesu s technologií
- Zajištovat potřebné podklady ke svěřeným projektům
- Vedení transferů výrobních procesů
- Analýza a plánování využití pracovních sil, toku výroby výrobků a využití pracovních prostor
- Odhad/kalkulace výrobních časů, potřeby personálu a s tím souvisejících nákladů
- Spolupodílení se na výběru nejvhodnějších výrobních metod a technologií v oblasti lisování kovů
- Doporučování metod/postupů k odstranění plýtvání, k zefektivnění využití pracovních sil a optimalizaci materiálového toku

Požadujeme

Co požadujeme?
- Technické dovednosti ideálně v oblasti lisování kovů
- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti na obdobné pozici ideálně v automotive průmyslu výhodou
- Komunikativní znalosta anglického jazyka (němčina výhodou)
- Schopnost projektového řízení

Nabízíme

Co nabízíme navíc?

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- po zkušební době měsíční 10% bonus z fixní mzdy
- prosincový bonus k výplatě 30% z fixní mzdy navíc
- flexipassy
- multisportkarta
- jazykové kurzy a další vzdělávání