Projektový manažer l Stavebnictví

Pracovní náplň

Jste ostřílený projektový manažer ve stavebnictví? Komunikujete plynule anglicky? Chcete zkusit novou výzvu a být u zajímavých projektů v Brně a okolí?

V tom případě hledáme právě Vás na pozici Projektový manažer.
Budete mít odpovědnost za realizaci projektů (průmyslové i kancelářské stavby), od přípravy místa, přes harmonogram, koordinaci a kontrolu prací během výstavby až po dohled nad dodržováním stanoveného rozpočtu a předání hotového projektu klientovi.

Požadujeme

Co požadujeme?
- ukončené VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
- minimálně 3-5 let prokazatelné odborné praxe na stejné či obdobné pozici
- zkušenosti s průmyslovými budovami
- komunikativní znalost anglického jazyka
- týmovost, proaktivnost, komunikativnost

Nabízíme

* Být součástí stabilní uznávané společnosti
* Flexibilní pracovní doba
* Notebook, mobilní telefon
* Pravidelné firemní akce, 1x ročně

Detaily nabídky Projektový manažer l Stavebnictví

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát