Projektant s AutoCAD

Pracovní náplň

Jsi projektant v oblasti stavebnictví s velmi dobrou znalostí AutoCAD a komunikativní angličtinou?

Hledáme méně zkušené, ale i zkušenější projektanty se znalostí AutoCAD a chutí pracovat pro významnou společnost se zaměřením na modulární stavební systémy ve zlínském kraji.

Co bude tvojí náplní práce?
- příprava technické dokumentace
- zpracování cenových nabídek
- ppolupráce a zajišťování potřebných kooperací s výrobním závodem
- denní komunikace se zákazníky
- komunikace a interakce s odděleními napříč společností

Požadujeme

Co požadujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření výhodou
- pokročilá znalost AutoCAD, znalost REVIT výhodou
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace napříč společností i se zahraničními kolegy)
- předchozí zkušenost na obdobné pozici
- zkušenosti s technickou dokumentaci a tvorbou rozpočtů
- výhodou je znalost modulárních stavebních systémů

Nabízíme

Co nabízíme navíc?
- 5 týdnů dovolené
- kvartální finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích
- pravidelná roční valorizace mzdy
- bonusy za odpracované roky - příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- jazyková výuka
- možnost osobního i profesního rozvoje
- práci na zajímavých projektech

Detaily nabídky Projektant s AutoCAD

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát