Procesní inženýr

Pracovní náplň

Co bude vaší náplní práce?
- uplatnění metod Lean Managementu v praxi
- hledání možností úspor nákladů výrobních a na logistiku
- zlepšování nastavených procesů

Požadujeme

Co požadujeme?
- vzdělání technického zaměření
- zkušenosti na obdobné pozici nejlépe v oblasti automotive
- ovládání metod průmyslového inženýrství
- plynulá komunikace v anglickém nebo německém jazyce
- týmovost, komunikativnost, chuť dále se učit

Vaší výhodou bude, pokud prokážete znalost a zkušenost se zaváděním 5S a Kanban do provozu. Zároveň zkušenost se SAP budou také výhodou.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Notebook a mobilní telefon
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Activepass, poukázky za darování krve, eventy atd.