PROJEKTOVÝ MANAGER VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

Máte zkušenosti jako projektový manažer, projektant, stavební inženýr? Rád přebíráte přebíráte zodpovědnost za svěřené projekty a nejlepší odměnou pro vás je jejich včasné a úspěšné dokončení?

Máme nabídku přímo pro Vás! Pro oblast Hodonína hledáme Projektového manažera ve stavebnictví.
Vaším úkolem bude koordinovat jednotlivé svěřené stavební projekty, budete odpovídat za jejich rozpočty a výběrová řízení. Samozřejmostí bude účast na jednáních a vedení vlastního týmu spolupracovníků.

Požadujeme

Co požadujeme?
- min. Bc.vzdělání v oblasti stavebnictví
- předchozí prokazatelná zkušenost na řídící pozici obdobného zaměření
- zkušenost s vedením projektů a pracovního týmu
- zkušenosti s vykonáváním stavebního dozoru
- zkušenost se sestavováním rozpočtů a řešením výběrových řízení na dodavatele
- odpovědnost, asertivita, schopnost samostatné i týmové práce a odolnost vůči stresu

Nabízíme

Co Vám navíc nabízíme?
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na reakreaci
- kulturní a sportovní akce
- široká možnost dalšího vzdělávání