Web Developer pro e-commerce

Pracovní náplň

Jsi Web Developer se zkušeností s e-commerce nebo zkušenosti teprve sbíráš? Pojď k nám do týmu!

Hledáme nové posily do brněnského týmu, dynamické moderní společnosti s 30 letou historií, zabývající se vývojem vlastního ERP systému.

Na čem budeš pracovat?
- zakázková úprava stávajících řešení u klientů
- implementace základních šablon a drobné úpravy
- vývoj nových funkcionalit e-shop
- návrh řešení ve spolupráci s klienty

Požadujeme

Jaké jsou zkušenosti a znalosti, které očekáváme?
- znalost webového vývoje
- ASP.NET
- SQL
- HTML5, CSS3
- ochota se dál rozvíjet v programování (.NET)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Benefit plus
- Sportovní aktivity
- Propracovaný systém zaškolení
- Zajímavé volnočasové aktivity
- Kancelář přátelská k dětem a psům
- Relax zóna s houpací sítí a výhledem na Brno
- Společnost nezatížená procesy
- Kafeterie
- Možnost zdravého stravování ve společnosti
- Firemní spoření s výhodným úrokem

Detaily nabídky Web Developer pro e-commerce

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát