Salesforce administrátor

Pracovní náplň

Česká firma, která se stala světovým inovátorem v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí, hledá do svého týmu Salesforce administrátora. Čeká tě přátelský, menší kolektiv, mnoho benefitů, uvolněné pracovní prostředí, a hlavně otevřené pole působnosti, protože doposud tato pozice byla zajišťována externě. Cítíš se na to převzít otěže Salesforce do svých rukou? :)

* správa a rozvoj Salesforce společnosti (Salesforce CRM, Sales, Service, Pardot)
* integrace Salesforce s dalšími nástroji, které firma užívá pro prodej, licencování, marketing...
* koordinace spolupráce s externími dodavateli služeb

Požadujeme

Co hledáme u vhodného kandidáta?

* zkušenosti jako Salesforce admin, certifikaci Salesforce Administrator
* všeobecný přehled o CRM a dalších firemních nástrojích technologických firem
* znalost základních admin aktivit ve firemních nástrojích a zkušenosti s technickou podporou licenčního systému
* plynulá a komunikativní AJ pro komunikaci s pobočkami v zahraničí

Nabízíme

* finanční bonusy na kvartální bázi
* 5 týdnů dovolené
* sick days
* možnost částečné práce z domu
* pružná pracovní doba
* neustálé vzdělávání
* firemní AJ