Technik bezpečnostních sytémů

Pracovní náplň

Zajímají Vás bezpečnostní technologie? Chcete změnit své současné pracoviště a naučit se něčemu novému?
Potom nám pošlete životopis a my Vám nabídneme zajímavou pracovní pozici SERVISNÍHO TECHNIKA v Brně, a to pro jednu z největších společnosti na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti.

Náplní práce je montáž a instalace elektronických systémů u zákazníka.

Požadujeme

- SŠ vzdělání nebo výuční list v elektrotechnickém směru
- osvědčení o odborné způsobilosti - vyhlášky č. 50/1978 (min. § 5)
- samostatnost a spolehlivost
- ŘP sk. B
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- Moderní pracovní prostředí, vybavené nejnovějšími technologiemi
- Otevřený přístup založený na důvěře a super pracovní partu
- Možnost širokého uplatnění znalostí a dovedností
- Služební telefon, notebook a auto i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené zaslouženého odpočinku a stravenky v hodnotě 100 Kč.
- Účast na školeních a odborných seminářích
- Firemní akce