Designeři

Pracovní místo ( Designeři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Letenské sady 1500, Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: talent@havas.cz ; Kontaktní osoba:Aurelia KRISTL, tel.: 220 397 697
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Nabízíme práci v multikulturním a dynamickém kolektivu v naší kanceláři na pražské Letné (Expo´58). Smlouva na rok s možností prodloužení.Nejsme korporace a děláme věci jinak. Přijďte to s námi zažít. Do kreativního týmu hledáme grafického designera. Požadujeme 1 rok zkušenosti s designem v kreativní agentuře, znalost Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, plynulou angličtinu. Prosíme o posílání portfolia. Smlouva na jeden rok.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, Multisport karta