Vedoucí kadeřnictví

  • Karviná

Pracovní místo ( Vedoucí kadeřnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do našeho týmu vedoucí provozovny (manažerku/manažera) se zájmem o aktivní práci. Jedná se o práci na zaměstnanecký poměr do luxusního salónu v Karviné. Kadeřnictví pracuje s nejlepšími značkami na trhu. Nabízíme bonusy z prodeje zboží a provize z tržeb. Pracovní náplň: • vedoucí provozu řídí, organizuje a plánuje provoz • vede agendy klientů • plánuje směny, eviduje a kontroluje docházku • objednána zboží, provádí pravidelně inventuru • hlídá pořádek na salonu a jejich řádné hospodaření • podílí se na výběru nových zaměstnanců Požadujeme: • vzdělání a praxe v oboru kadeřnictví • samostatnost, komunikativnost a výborné organizační schopnosti • zkušenost s vedením kolektivu a pozitivní přístup k práci (schopnost vést, řídit a motivovat tým mladých lidí) • ochotu cestovat (více provozoven), ochotu pracovat nad rámec svých povinností • dobrou znalost práce na PC (MS office, účetnictví výhodou) • pro-zákaznický přístup, flexibilitu , bezúhonnost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni