ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA - Mladá Boleslav,1.12. - 9.1., 165 Kč/h

Pracovní náplň

Hledáte brigádu a jste flexibilní v termínu 1.12.2022 - 9.1.2023?
Jste komunikativní a práce na PC Vám nečiní problém?

Pak neváhejte a zašlete nám své CV!

Hledáme brigádníky na výpomoc se zaměstnaneckým průzkumem v jedné z největších mladoboleslavských společností.

- Vzdálená uživatelská podpora spojená se zaměstnaneckým průzkumem
- Poskytnutí základních informací spojených s průzkumem
- Správa uživatelských přístupů potřebných k vyplnění el. dotazníku

Trvání brigády: 1.12.2022 - 9.1.2023
Pracovní doba: PO - PÁ, 9:00 - 17:00
Mzda: 165 Kč/hod
Lokalita: Mladá Boleslav

Požadujeme

- Zkušenosti v oblasti administrativy nebo zákaznického servisu výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC
- Plynulá čeština nebo slovenština
- Komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme

- Motivační platové ohodnocení
- Možnost získání praxe v administrativě

Detaily nabídky ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA - Mladá Boleslav,1.12. - 9.1., 165 Kč/h

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Částečný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát