IT Technik, Pankrác

Pracovní náplň

Chcete pracovat pro společnost, která se pyšní oceněním TOP Employer nejen v Česku, ale také Evropě?
Hledáte práci v přátelské atmosféře, s moderními kanclářemi a s dobrou dostupností?
Pojďte to tedy zkusit a přihlaste se na pozici IT TECHNIK/SERVICE ANALYST :)

* technická podpora kolegů/zaměstnanců spojená s užíváním aplikací a IT zařízení
* instalace a údržba HW (telekomunikační zařízení, mobily iPhone, Samsung, tablety, tiskárny, skenery či servery, konferenční místnosti..)
* správa skladu zásob HW - proaktivní správa majetku a inventáře, včetně provádění inspekcí a auditů, dodržování reklamačních postupů
* včasné obnovování softwarových licencí a výměna/objednávání hardwaru
* troubleshooting IT systémů
* školení koncových uživatelů pro konkrétní IT řešení a služby
* podporu při vytváření a udržování plánu obnovy IT po havárii
* udržování kontaktu s výrobci a externími dodavateli

Mzda: 50 - 55 000 Kč/měs.
Smlouva: HPP na dobu neurčitou
Lokalita: přímo na metru Pankrác

Požadujeme

Co bychom rádi, abyste uměl/a?
* SŠ vzdělání, IT směr velkou výhodou
* čeština a angličtina na úrovni C1 (kandidáta hledáme pro mezinárodní společnost)
* znalost Windows vč. MS Office, aplikace MS pro spolupráci (např. Teams, SharePoint Online, OneDrive), telekomunikací a video konferencí
* znalost zajišťování a konfigurace pracovních stanic, mobilních zařízení (iOS/Android) a zařízení pro spolupráci
* znalost softwaru souvisejícího s IT service desk výhodou (např. ServiceNow nebo podobný)
* zkušenosti s veřejnými zakázkami v oblasti IT a řízením dodavatelů výhodou

Nabízíme

* Bonusy/prémie
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Dovolená 5 týdnů
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Vzdělávací kurzy, školení
* Občerstvení na pracovišti
* Zdravotní volno/sickdays
* Možnost občasné práce z domova
* Firemní akce
* Zrenovované kanceláře na metru
* Profesní kouč