OPERÁTOR/KA VÝROBY - Kladno

Pracovní náplň

Pro stabilního zaměstnavatele hledáme uchazeče na pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR VÝROBY.

Hlavní činností je práce ve výrobě elektro součástek. Vaší náplní bude obsluha výrobních strojů a pomocné práce na dílně.

Práce je pouze na 2 směny (ranní a odpolední), po-pá, víkendy volné!

Mzda: fixní 24 000 Kč/měs.
Lokalita: Kladno

Požadujeme

- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost MS Office
- zkušenost s obsluhou strojů výhodou

Nabízíme

- Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
- Roční valorizace mezd
- 25 dní dovolené
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- MultiSport karta
- Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
- Firemní akce, párty
- Odměny při pracovních a životních jubileích
- Odměny za zlepšovací návrhy
- Možnost zapůjčení elektrokol
- Zajištění veškerých pracovních pomůcek a pracovního oděvu vč. obuvi

Detaily nabídky OPERÁTOR/KA VÝROBY - Kladno

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát