ZKUŠENÝ SKLADNÍK S VZV až 41 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti ze skladu a platné oprávnění na VZV? Vyhovuje Vám práce ve 3 směnném provozu? Tak nám pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce bude naskladňovat a vyskladňovat materiál v interních a externích skladech pomocí VZV.

Nástup: ihned
Mzda: 31 100 - 33 800 Kč nástupní mzda + až 8 000 Kč bonus (výkon, docházka)

Požadujeme

* Řidičský průkaz na VZV
* Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
* Manuální zručnost a přesnost

Nabízíme

* možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
* nadstandardní příplatky za směnný provoz
* nadstandardní příplatky za přesčasy
* bonus za docházku až 10 000 Kč ročně
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
* dotované závodní stravování, případně stravenky
* výhodnější volání i pro členy rodiny
* finanční odměny ve výši 15 000 - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy
* svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha

Detaily nabídky ZKUŠENÝ SKLADNÍK S VZV až 41 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Základní vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát