Brigáda v marketingu - 145 Kč/hod

Pracovní náplň

Jste studentem magisterského programu VŠ se zaměřením na ekonomiku, marketing nebo podnikové řízení? Domluvíte se plynule anglicky a můžete pracovat 20 hodin týdně? Pak čtěte dále!

Do mezinárodní společnosti zabývající s výrobou krmiva hledáme nového kolegu na pozici Marketing/Sales Trainee.

Náplň práce:
- analýza prodejních dat
- zpracování plateb
- aktualizace reportů
- příprava prezentací
- spolupráce při uvádění nových produktů na trh
- případné vedení vlastních projektů

Nástup: ihned
Lokalita: Praha - Karlín
Mzda: 145 Kč/hod

Požadujeme

- Studentem magisterského programu VŠ se zaměřením na ekonomiku, marketing nebo podnikové řízení.
- Český jazyk - rodilý mluvčí, anglický jazyk - plynulý
- pokročilá znalost MS Excel
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- samostatnost

Nabízíme

- smlouva DPČ na 1 rok (s možností prodloužení)
- moderní dog friendly kanceláře v centru Prahy
- flexibilní pracovní doba
- možnost budoucí spolupráce na plný úvazek

Detaily nabídky Brigáda v marketingu - 145 Kč/hod

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát