TECHNIK CNC, Kladensko - svozy z okolí | 35 - 40 000 Kč

Pracovní místo ( TECHNIK CNC, Kladensko - svozy z okolí | 35 - 40 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní automotive společnost hledá zkušeného zaměstnance na pozici TECHNIK CNC. Pokud CNC ovládáte levou zadní a v technické dokumentaci nejste ztracený, pak jste právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:
* seřizování odchylek v obráběcích programech
* vyhodnocování výsledků dle CMM měření
* seřizování obráběcího stroje
* nastavení výrobního procesu
* programování na CNC Chiron (Sinumeric)
* objednávání náhradních dílů a nástrojů
* drobné mechanické opravy a běžná údržba stroje

Mzda: 35 - 40 000 Kč/měs. dle zkušeností + pololetní prémie
Lokalita: Kladno - jih (svozy zajištěny!)
Směnnost: ranní/odpolední směna, po-pá (6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00)
Nástup: ihned