IT TALENT SOURCER/RESEARCHER - Interní HR, 35-40 000 Kč/m

Pracovní místo ( IT TALENT SOURCER/RESEARCHER - Interní HR, 35-40 000 Kč/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost z pozice Talent Sourcera/Researchera?
Máte zkušenost s náborem na IT pozice a znáte IT terminologii?
Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV, jelikož právě obsazujeme pozici IT TALENT SOURCER/RESEARCHER v interním HR oddělení mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:
- Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů na IT pozice
- Využívání sociálních sítí, pracovních portálů a dalších online nástrojů pro vyhledávání těch správných lidí
- Hledání nových zdrojů a příležitostí, kde správné uchazeče najít
- Selekce CV a prescreening kandidátů
- Telefonická a e- mailová komunikace s kandidáty
- Organizace pohovorů
- Aktualizace databáze
- Podpora náborového týmu a další související činnosti
- Spolupráce na Employer Branding aktivitách a projektech

Mzda: 35 - 40 000 Kč/m (dle zkušeností)
Smlouva na dobu určitou půl roku s možností dalšího prodloužení.

Lokalita: Praha 7 - Holešovice
Nástup: Ihned