DIGITAL MARKETING INTERN - brigáda pro studenty

Pracovní náplň

Jste studentem magisterského studia se zaměřením na marketing? Mluvíte plynule anglicky a rádi byste získali praxi v mezinárodní společnosti? Pak je tato příležitost přímo pro Vás!

Náplň práce:
- spolupráce s mezinárodním týmem na pravidelné aktualizaci webových stránek
- příprava auditu webových stránek a sociálních sítí
- výpomoc při překladech
- reporting výsledků
- monitoring konkurence
- kontrola internetových obchodů

Nástup: polovina dubna 2021
Mzda: 145 Kč/hod
Lokalita: Praha - Karlín

Požadujeme

- student magisterského programu se zaměřením na marketing nebo podobnou oblast
- plynulá angličtina
- předchozí zkušenosti z marketingu výhodou
- zájem o digitální marketing
- dobré prezentační a komunikační dovednosti
- proaktivní přístup

Nabízíme

* praxe v mezinárodní společnosti
* dog friendly office
* flexibilní pracovní doba

Detaily nabídky DIGITAL MARKETING INTERN - brigáda pro studenty

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát