CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze?
Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového?
Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ.

Jako CNC Obráběč kovů budete mít na starosti:

* Obsluhu obráběcího centra, obrábění kovů
* Kusovou výrobu komponentních dílů
* Tvorbu a úpravu programu v řídícím systému Heidenhain TNC 407
* Obrábění svařenců pro jeřábové komponenty
* Přípravu, vyrovnání a upínání dílců, práce s nástroji
* Obrábění dle připravených CNC programů a výkresové dokumentace
* Nastavování korekcí, zaměřování nulových bodů
* Měření se základními měřidly

Nástup: Možný ihned
Pracovní doba: POUZE RANNÍ SMĚNA: 6:00 - 14:30 hod
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Slaný

Požadujeme

* Praxe na CNC strojích (soustruh a fréza)
* Znalost sestavení programu CNC dle výrobní dokumentace
* Zkušenost se čtením technické dokumentace

Nabízíme

* 1 týden dovolené navíc
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Roční odměna a vánoční bonus
* Zvýhodněný tarif na soukromý mobilní telefon
* Odměny při pracovních a životních výročích