PROGRAMÁTOR/KA PLC

Pracovní náplň

Požadavky:
- vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického směru
- znalost některého z programovacích jazyků (preferovány zkušenosti s programováním PLC dle IEC
61131-3)
- řidičský průkaz sk. B
- ochotu cestovat, časovou flexibilitu, zodpovědnost a loajalitu
Pracovní doba: 1 směna 6:00 - 14:30 hod. (možnost upravit dohodou se zaměstnavatelem)
Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v soukromé prosperující společnosti s více jak 20letou tradicí
- benefity - např. týden dovolené navíc, stravenky a zajímavé finanční ohodnocení
První kontakt: Kalibová Veronika, tel.: 382 206 033, e-mail: info@alfak.cz