OPERÁTOR/KA LOGISTIKY - ŘIDIČ VZV

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA LOGISTIKY - ŘIDIČ VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňovat materiál po příjmu do skladu manipulační technikou;
- dopravovat materiál ze skladu do výroby logistickým vlakem;
- dopravovat obaly a hotové výrobky mezi výrobou a skladem;
- připravovat a čistit obalový materiál pro následné použití ve výrobě (interní a externí);
- třídit poškozené obaly;
- zajistit vykládky a nakládky materiálu/obalů;
- kontrolovat minimální stav zásob skladu;
- kontrolovat množství zboží;
- přepočítávat zásoby při inventuře;
Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz
POŽADUJEME:
- praxe v logistice výhodou;
- zkušenosti s manipulační technikou výhodou;
- samostatný přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené (po odprac. 1 roku), příspěvek na ubytování, závodní stravování, Cafeteria, náborový příspěvek 8000,-Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 12000,-Kč, příspěvek na penzij. příspěvek pojištění, věrnostní bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na školku, jazykové kurzy, stravenky za přesčasové směny o víkendu, firemní akce.
Kvíčalová Pavlína, tel.: 389 820 501, e-mail: pavlina.kvicalova@faurecia.com NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT DOPŘEDU SCHŮZKU!