VÝVOJÁŘ - INDUSTRY 4.0

Pracovní náplň

Zajímá tě oblast automatizace a digitalizace? Rád by ses podílel na zavádění procesů dle Industry 4.0? Nedělá ti problém komunikace v AJ? Tak mi napiš!

U nás tě čeká:
- implementace nových výrobních technologií
- automatizace stávajících výrobních technologií
- spolupráce napříč odděleními
- modernizace a zvýšení efektivnosti zařízení
- zvýšení kvality stávajících produktů
- podpora výroby

Požadujeme

- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí na obdobné pozici
- znalosti z oblasti programování (Javascript, Oracle, MSSQL,…)
- porozumění webovým standardům, XML apod.
- znalosti portálu TIA nebo Siemens platforem
- znalost komunikačních výrobních sběrnic (např. Profinet, Profibus, TCP/IP, M-BUS, LAN design apod.)
- zkušenosti s integracích řídících systémů a jejich vybavení (WinCC OA)
- AJ na úrovni B1 (komunikace se zahraničními týmy)

Nabízíme

- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- jazykové vzdělávání
- multiSport karta
- příspěvek na penzijko
- firemní akce

Detaily nabídky VÝVOJÁŘ - INDUSTRY 4.0

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát