KONTROLOR KVALITY | PROSTĚJOV

Pracovní náplň

Máš již praxi v oblasti kvality? Měřících zařízení se nezalekneš? Práce ve dvou směnách ti nedělá problém?

Pak hledám právě TEBE!

Do výrobní firmy v Prostějově hledáme KONTROLORA KVALITY!

Tvou náplní práce bude:
- kontrola neshodných dílů
- výrobní kvalita
- práce s měřidly
- dvousměnný provoz

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- znalost práce s měřidly
- praxe na obdobné pozici, výhodou automotive

Nabízíme

- příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
- sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)
- firemní slevové akce
- odměny k pracovním jubileím
- dárky při významných životních událostech
- zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
- další zaměstnanecké benefity

Detaily nabídky KONTROLOR KVALITY | PROSTĚJOV

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát